О НАС

Конференція є щорічною з 2001 року, відколи вперше була організована співробітниками Київської міської клінічної лікарні № 1 (відповідальний – С.Є.Подпрятов) та Національного інституту хірургії та трансплантології АМН України.

Відтоді змінювалося місце її проведення, та незмінними були провідні організатори й ідеологічна спрямованість на вивчення підґрунтя й чинників успішності хірургічного втручання та загоєння ран, надто у хворих з комплексними системними захворюваннями.

Останніми роками отримана підтримка вивченню ранового процесу з боку Національної медичної академії імені П.Л.Шупика – створена лабораторія хірургії ран (керівник – С.Є.Подпрятов). Спільний інтерес до загоєння та пластики з фахівцями кафедри комбустіології та пластичної хірургії (завідувач – Г.П.Козинець)  зумовив об’єднання тематичних питань та перенесення конференції з 2009 року на базу НМАПО (вул. Дорогожицька,9).

З 2010 року співорганізатором конференції виступає Інститут електрозварювання імені Є.О.Патона. Організація на базі багатопрофільної Київської міської клінічної лікарні № 1 Київського міського лікувального навчально-впроваджувального центру електрозварювальної хірургії та новітніх хірургічних технологій надала додаткового поштовху спільній роботі з вивчення механізмів та удосконалення технології електрозварювання живих тканин, а тематика конференції збагатилася включенням окремого розділу, починаючи з 2010 року.

Щорічно конференцію відвідує близько 300 хірургів з більшості областей України, завідувачі кафедр та провідні фахівці. Під час конференції відбудуваються засідання головних хірургів та головних комбустіологів ГУОЗ м. Києва та областей України.

Роботи, прийняті до участі у конференції, незмінно публікуються в журналі «Клінічна хірургія», який постановою Президії ВАК України №1-05/10 від 10.12. 2003 р. віднесено до переліку фахових видань з медичних наук, та який цитується у PubMed – електронній базі медичних публікацій бібліотеки Конгрессу США.

Ми постійно працюємо над впровадженням нових, найбільш ефективних форм представлення матеріалів, поглибленням фахового рівня питань до обговорення, представлення найсучасніших досягнень – щоб участь у конференції була для вас корисною та цікавою.